Reklama w Hali Sportowej MOSIR

Haft komputerowy (sieć PLAY) tel.: 794 724 028
Haft tel.: 0048 42 203 20 95
e-mail.: Adres e-mail jest chroniony. Włącz obsługę JavaScript żeby go zobaczyć.
Współpraca: MOSiR Łódź, Urząd Marszałkowski Województwa ŁódzkiegoGaleria
Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi
hala widowiskowo-sportowa w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21,
przyciąga tłumy przy okazji imprez sportowych jak i estradowych.

Hala Sportowa, nazywana również "Pałacem Sportu", została wybudowana w 1957 roku według projektu inżyniera Witolda Prochaski z Politechniki Gdańskiej.

Obiekt ma pojemność ok. 9 tys. osób i jest czwartym pod względem pojemności w Polsce. W 2007 roku na meczu Ligi Światowej siatkarzy Polska-Chiny, po dostawieniu dodatkowych miejsc, zanotowano frekwencję aż 9,5 tys. osób.

W latach 1957-1991 w "Pałacu Sportu" swoje mecze rozgrywali hokeiści Łódzkiego Klubu Sportowego. Podczas rozgrywanych przez nich ligowych pojedynków, hala wielokrotnie "pękała w szwach".

Hala łódzkiego MOSIR-u była gospodarzem 18 meczów w ramach LŚ siatkarzy w latach 1999-2008. W sezonie 2007/2008 odbył się w tej hali finał Ligi Mistrzów siatkarzy, w której uczestniczył zespół Skry Bełchatów, zajmując 3 miejsce.

Na co dzień w hali trenują oraz rozgrywają swoje mecze siatkarki Organiki Budowlanych Łódź. Odbywają się tu także spotkania siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem Skry Bełchatów. W obiekcie organizowane są również Międzynarodowe Targi Łódzkie i koncerty muzyczne.

Proponujemy Państwu umieszczenie reklamy całorocznej w tym szczególnym, pełnym sportowych i estradowych wydarzeń miejscu. Więcej na temat obiektu: http://www.mosir.lodz.pl/

* Pola wyróżnione na żółto oznaczają miejsce na Twoją reklamę.